Vybíráme autonaviják 12V do 20 000 Kč, díl II.

V tomto článku si představíme některé další elektrické lanové autonavijáky 12V do dvaceti tisíc korun. Chceme Vám ukázat, že i velmi kvalitní a spolehlivý elektrický autonaviják 12V pro běžné účely nemusí stát příliš mnoho peněz. Pojďte se s námi podívat na malý přehled navijáků na auto, které Vám budou dlouho a dobře sloužit.

Zjistit více

Elektrický lanový autonaviják 12V a jeho výběr

Při výběru elektrického navijáku bychom si měli rozmyslet, na co jej budeme používat. Zda ho chceme na čtyřkolku nebo na terénní auto k samovyprošťování, anebo na hasičské auto či na vozidlo odtahové služby k vyprošťování jiných vozidel nebo na nakládání břemen na přívěs či korbu auta. Elektrický lanový autonaviják 12V se nehodí na vše, někdy je lepší zvolit elektrický naviják 240/400V nebo hydraulický naviják. Elektrické lanové autonavijáky 12V mají důležitý parametr, a tím je jejich tažná síla, která se vybírá podle hmotnosti táhnutého vozidla nebo jiného břemene.

Elektrické lanové autonavijáky 12V – 15 000 Kč

Mezi elektrické lanové autonavijáky 12V, u kterých se při jejich koupi vlezeme do patnácti tisíc korun, patří např. elektrický naviják Ramsey Badger 2500. Je to jeden z nejmenších navijáků a má tažnou sílu 1 133 kg. Nabízí však vše, co požadují a potřebují nadšenci do offroad zábavy. Přes patnáct tisíc korun Vás budou stát elektrické lanové navijáky 12V značky Ramsey z řady Patriot Profile. Jsou zase velmi vhodné pro vozidla určené k offroad zábavě. Tato zařízení jsou robustní a silná a používají třístupňovou převodovku. Elektrický lanový autonaviják 12V Patriot Profile 6000 má maximální zatížení 2 720kg, Patriot Profile 8000 zase 3 620 kg.

Elektrické lanové autonavijáky 12V – 20 000 Kč

Pod dvaceti tisíci korunami se pohybujeme u elektrických lanových navijáků 12V značky ComeUp a řady DV. Elektrický lanový autonaviják 12V ComeUp DV-6 má menší rozměry a nižší váhu. Díky tomu se skvěle hodí pro menší offroad vozidla na samovyprošťování, anebo je vhodný jako přenosný naviják. Elektrický lanový naviják 12V ComeUp DV-9 a jeho rozvinutý typ DV-9l jsou velmi spolehlivá zařízení i v drsnějších podmínkách a mají snadnou údržbu.

Jestliže si chcete pořídit elektrický autonaviják 12V do dvaceti tisíc, můžete si prohlédnout jednotlivé navijáky a jejich detailnější popisy a parametry na stránkách seal-navijaky.cz. Výběr navijáku není někdy jednoduchá věc, proto se při jakémkoli problému obraťte na odborníky. Zbývá už jen popřát hodně zdaru ve výběru toho správného zařízení a mnoho bezpečně ujetých kilometrů.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.