Nejlevnější navyjak

Brouzdáte po internetu a hledáte nejlevnější navyják, ale nemůžete se dopídit rozumných výsledků? Možná to bude způsobeno tím, že jste do vyhledávače název tohoto zařízení zadali s gramatickou chybou. Protože si však přejeme, abyste našli přesně to, co potřebujete, rozhodli jsme se vám vyhovět – proto jsme si připravili krátký článek, ve kterém se podíváme na nejlevnější dostupné ATV navyjáky, autonavyjáky a další.

Navyják a vše o něm

První otázka při výběru tohoto jedinečného zařízení zní: K čemu navyjak využiju? A že má zákazník na výběr z nespočetného množství odvětví! Tak třeba majitelé čtyřkolek na svůj navyják mnohdy nedají dopustit. Pokud se svým čtyřkolovým miláčkem, v zápalu dobrodružné vyjížďky, zapadnou mezi nánosy bláta, nemají jediný důvod k obavám. Elektrický navyják je vždy připraven poskytnout svou pomoc a vyprostit vozidlo i s řidičem ze svízelné situace. Majitelé horských chat, ale také milovníci off-roadového cestování, už bez navyjáku také jen tak nevyrazí. Nikdy totiž nevíte, kdy si pro vás počasí připraví nepříjemné překvapení v podobě sněhové vánice a uvězní váš automobil pod těžkou bílou pokrývkou. Ani tato situace však pro vhodně zvolený autonavyják nepředstavuje žádnou překážku. Lesní navyjáky jsou zase nedílnou součástí procesu těžby dřeva a myslivci si čím dál tím častěji pořizují malé praktické navyjáky 12V, popř. navyjaky 24V, které jim pomáhají s přitahováním a nakládáním ulovené zvěře. Kromě těchto typů navyjaků, se na trhu setkáte taky s navyjáky závislými na domácím napětí 230V a navyjaky 400V. Své uplatnění tyto navyjaky nachází v docích, profesionálních dílnách, ale také u domácích kutilů v dílně. Není pochyb o tom, že elektrické navyjáky, ale také hydraulické navyjaky, jsou velmi užitečná zařízení a nikdy není na škodu si jeden takový pořídit.

Zjistit více

Nejlevnější navyják na auto

Nyní je však na čase přejít k dnešnímu hlavnímu tématu. Nejlevnější navyjáky k dostání na českém trhu. A v první řadě navyjaky na auta. Tak například model DV-9i, od taiwanské společnosti ComeUp, je k dostání za méně než 20 tisíc korun. Co se týče jeho vlastností, za zmínku určitě stojí tažná síla 4 082 kilogramů. Díky ní, si navyják dokáže při vyprošťování poradit i s větším SUV. Obecně se totiž doporučuje, aby tažná síla navyjáku dosahovala hodnoty 1,25 až 1,5 krát vyšší, než je celková hmotnost vyprošťovaného vozidla. Pokud bychom měli zmínit další výhody navyjaku DV-9i, byla by to spolehlivá třístupňová planetová převodovka, patentovaná automatická struktura kónické brzdy CBS (Cone Brake Structure), nebo třeba uzavřený stykač zajištující ochranu proti vodě. Součástí standardní dodávky tohoto navijáku je ocelové lano v délce 30,5 metrů, kabelové 5-ti metrové ovládání a lanové okno, umožňující lepší navádění lana na buben.

Nejlevnější navyjak na čtyřkolku

Další kategorie, do které zabloudíme, jsou nejlevnější navyjaky na čtyřkolky, neboli ATV navyjáky. Stejně jako předchozí zařízení tento navyjak pochází z dílny ComeUp a nese označení Cub 2. Série Cub byla vytvořena speciálně pro sportovní využití a pro milovníky dobrodružných vyjížděk. Navyjak Cub 2 nabízí všechny potřebné funkce, a to se zárukou nejnižší ceny (pouhých 5 445 korun). Poslouží k manipulaci s předmětem do 907 kilogramů. Výhodou navyjaku je nízká hmotnost a malé rozměry, proto na své čtyřkolce nepocítíte žádnou přebytečnou zátěž a navyjak vás během jízdy nebude nijak omezovat. Třístupňová planetová převodovka je, v kombinaci s vodotěsným permanentním magnetickým motorem, u navyjaku zárukou spolehlivosti. Součástí dodávky navyjaku obdržíte také 15,2 metrů dlouhé pozinkované lano, tudíž si nemusíte dělat starosti s jeho následujícím dokupováním.

Shrnutí a pár rad o navyjaku na závěr

Každý z nás by si přál z nízké ceny vytěžit co nejvíc kvality. U elektrických navyjáků však ne vždy platí, že levné zboží je také automaticky zárukou dlouhé životnosti a vysokého výkonu. Obzvlášť dobrý pozor si dejte na produkty od neověřených značek – vyplatí se spíše vsadit na odzkoušené dodavatele a za kvalitu navyjaku si připlatit, než se nechat napálit nepoctivými obchodníky. Pokud potřebujete ohledně navyjaku poradit, neváhejte se obrátit na infolinku: 602 520 084. Naši technici vám ochotně doporučí to nejlepší řešení.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *