Cenově dostupný elektrický naviják 230V

Pokud se ohlížíte po praktickém pomocníkovi, který vám usnadní náročnou práci v garážích či dílnách, potom jste tu správně. Lanový elektrický naviják 220V je přesně to pravé, co vám můžeme doporučit. Připravili jsme pro vás krátký přehled navijáků vhodných přesně pro tyto příležitosti. Vybrali jsme jen ty nejkvalitnější přístroje na českém trhu. A navíc za velmi přijatelné ceny.

Něco málo o značce ComeUp

Když se řekne elektrický naviják 230V (popř. elektrický naviják 220V), neodmyslitelně k němu patří společnost ComeUp. Tato firma působí na tuzemském trhu již od roku 1975 a v České republice má tedy vskutku dlouholetou tradici. Nespecializuje se pouze na výrobu navijáků napájených z domácího zdroje. Mezi jejími výrobky naleznete také široké spektrum off-road navijáků a takzvaných ATV navijáků, které jsou určené pro čtyřkolky. Protože rádi sázíme na odzkoušené a prověřené výrobky, do dnešního přehledu jsme začlenili to nejlepší, co tato tradiční značka nabízí. Nyní už přejdeme k samotným zástupcům.

Zjistit více

Lanový elektrický naviják 220V ComeUp CWL-80

Začneme u velmi oblíbeného a často využívaného navijáku, který pořídíte přibližně za 21 000 korun. S jeho pomocí můžete manipulovat s předměty do 600 kg a zdvihat břemena o hmotnosti 132 kg. To vše není pro tento naviják, díky jeho obdivuhodným vlastnostem, nejmenší problém. K zabránění nechtěného zachycení lana mezi bubnem a podpěrami má tento elektrický naviják 230V svůj buben uzavřený přírubami. Velmi uspokojivá je také rychlost navíjení, která se pohybuje od 16 do 25 metrů za minutu. Ocelové lano o délce 24 metrů,zakončené zátěžovým hákem s bezpečnostní pojistkou, je součástí dodávky. Samozřejmostí je také dvouletá záruka na tento elektrický naviják 220V, kterou společnost ComeUp při koupi garantuje.

Lanový elektrický naviják 230V ComeUp CWG-10077

Za zmínku určitě stojí také tento model dostupný za již za 26 608 korun. Elektrický naviják 220V ComeUp, typ CWG-10077, disponuje tažnou silou úžasných 2250 kg a co se týče jeho síly zdvihu, tak ta činí 467 kg. Rychlost navíjení lana je sice o něco nižší, než u předchozího zástupce (12 až 19 metrů za minutu), na druhou stranu se však nemusíte obávat hluku, který by naviják při práci mohl vydávat. Vývojáři se zapříčinili za jeho naprosto tichý chod. Jako součást dodávky obdržíte 60 metrů dlouhé pozinkované lano zakončené ocelovým hákem. Na vyžádání je k dispozici také nouzový spínač ES a ovladač nízkého napětí.

Lanový elektrický naviják 220V ComeUp CWS-230

Jako posledního zástupce do našeho přehledu jsme vybrali elektrický naviják 230V ze série závěsných navijáků – model CWS-230. Zmíněný typ je velmi praktický a umožňuje snadnou instalaci. Jeho brzda je vybavena speciální západkou, díky které je zajištěno spolehlivé a okamžité zabrzdění. Senzor na rameni navijáku má zase za úkol automaticky zastavit motor, jakmile je lano zcela navinuto zpět na buben. Tento elektrický naviják 220V je určen výhradně ke zvedání nákladu či těžkých břemen a jeho síla zdvihu činí 351 kilogramů. Výhodou je, že samotný přístroj váží pouhých 15 kilogramů a součástí dodávky je 25 metrů dlouhé pozinkované lano. Na trhu jej seženete s dvouletou zárukou za 21 768 korun. Tímto jsme si představili všechny dnešní zástupce cenově dostupných navijáků 230 V (popř. 220 V). Nezbývá nic jiného, než popřát vám mnoho štěstí při výběru toho správného navijáku. Pro více informací se neváhejte obrátit na odborníky z eshopu seal-navijaky.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.