O společnosti ComeUp

Připravili jsme pro Vás článek, ve kterém naleznete bližší informace o společnosti ComeUp. Společnost ComeUp je významným výrobcem velmi kvalitních navijáků, proto Vás krátce seznámíme s její historií, vývojem, zaměřením a samozřejmě s jejími výrobky.

Zjistit více

Historie a vývoj společnosti ComeUp

Společnost byla založena v roce 1975 v hlavním městě Taiwanu, v Taipei. Od začátku si ComeUp (dříve pod názvem Chuang Phang) jde vlastní cestou a vyrábí originální navijáky, nekopíruje produkty z USA, jak se to někdy stává. V osmdesátých letech se ComeUp specializoval převážně na výrobu široké škály elektrických navijáků s nosností 80 – 5000 kg. Společnost ovšem nezaostává a navijáky stále inovuje a zlepšuje. V letech 2001 až 2005 společnost ComeUp představila větší počet nových výrobků a rozšířila své zaměření na čtyři hlavní kategorie – navijáky pro automobily, ATV/UTV navijáky, průmyslové navijáky a AC navijáky. ComeUp navijáky mají velmi dobré vlastnosti a jsou velice kvalitní, proto jsou hojně využívány v různých průmyslových odvětvích. V roce 2001 byla značka ComeUp patentována v USA, Velké Británii, Německu, v Číně atd. V roce 2004 otevřela společnost ComeUp svou druhou pobočku v Šangaji, aby mohla zvýšit výrobu ATV/UTV navijáků a autonavijáků. V roce 2012 si otevřela další pobočku v USA. V současné době jsou ComeUp navijáky distribuovány do více než 60 zemí po celém světě.

Značka ComeUp, její zaměření a typy navijáků

Jak už bylo řečeno výše, značka ComeUp je unikátní tím, že vždy vyvíjela vlastní navijáky, a to podle standardu 70. let, ty stále zdokonalovala a inovovala. V dnešní době díky tomu vyrábí navijáky nejvyšší kvality s dlouhou životností, na které se můžete opravdu spolehnout. Zlomový model byl pro společnost ComeUp elektrický lanový naviják DV 9000, který byl nejméně deset let nejlepším navijákem ve své třídě, díky své spolehlivosti a výkonu. Díky vývoji technologií se navijáky značky ComeUp stále zlepšují, proto např. elektrický lanový naviják DV – 9 má zabudovanou kontrolu teploty, aby nedošlo k přehřátí motoru nebo řada elektrických navijáků Seal je plně vodotěsná. ComeUp vyrábí, jak elektrické navijáky, tak hydraulické navijáky. Podle účelu je můžeme rozdělit na navijáky pro čtyřkolky (ATV), offroad navijáky a profesionální navijáky. Značka ComeUp vyrábí také elektrické vrátky 12V/24V nebo 230V/400V, které slouží k vertikálnímu zdvihání břemene.

Společnost ComeUp působí na trhu dlouhá léta a za tu dobu se jí podařilo vyvinout opravdu kvalitní a spolehlivé navijáky. Tato značka má velmi široký výběr navijáků i dalších zdvihacích zařízení, proto je nepravděpodobné, že byste si u ní nevybrali. Na bližší informace o jednotlivých navijácích se můžete podívat v e-shopu na seal-navijaky.cz. Přejeme Vám šťastnou ruku při výběru a mnoho bezpečně najetých kilometrů.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *