Vybíráme autonavijak 12V do 20 000 Kč, díl I.

V tomto článku Vám poradíme, jak vybrat kvalitní a spolehlivý autonavijak 12V do dvaceti tisíc korun. Na trhu jsou autonavijaky 12V různých druhů a my jsme pro Vás připravili malý přehled elektrických navijáků, které Vás nebudou stát moc peněz, a přesto zajistí účel, ke kterému je potřebujete, a budou to dlouholetí společníci na Vašich cestách.

Zjistit více

Jak vybrat elektrický autonavijak 12V

Elektrický lanový naviják na auto si v první řadě vybíráme podle účelu, ke kterému jej chceme použít. Je to vhodné zařízení pro každé vozidlo do těžších terénů, v případě že dojde k jeho zapadnutí. Při offroadu jej využijete na občasné vyprošťování svého vozidla či jiných vozidel. Elektrické lanové navijáky jsou velmi využívané na hasičských záchranných vozidlech či na vozidlech odtahových služeb. Elektrické lanové autonavijaky 12V mají důležitý parametr, a tím je jejich tažná síla. Hodnotu tohoto parametru volíme podle hmotnosti taženého vozidla nebo jiného břemene.

Elektrické lanové autonavijaky 12V – 10 000 Kč

Elektrickými autonavijaky 12V, které tak nezatíží Vaši peněženku, jsou např. zařízení z řady Utility Duty Winch značky ComeUp, konkrétně např. elektrický lanový autonavijak 12V DV 2500i nebo 3500ia 4500i. Jejich cena se pohybuje od 7.000 Kč do 10.000 Kč. Jsou to tzv. hobby navijáky, jejichž předností je nízká hmotnost, malé rozměry, ale dostatečná tažná síla. Jsou to flexibilní zařízení, která se snadno instalují a jsou vhodná pro nakládání břemen na přívěs. Mezi levnější a přesto velice kvalitní zařízení patří také elektrický autonavijak 12V Superwinch S 2500. Je to tradiční naviják s pokrokovým designem. Často se používá na malých přepravnících při nakládání závodních a rekreačních vozidel. Využít ho můžete také k nakládání lodí nebo zahradní techniky na přívěs.

Na ostatní elektrické autonavijaky 12V, které se dají pořídit v cenové relaci od 10 000 Kč do 20 000 Kč, se zaměříme v dalším článku. Sami si je můžete prohlédnout a objednat v e-shopu na stránkách seal-navijaky.cz. Jestliže si nevíte rady s výběrem toho správného navijáku na Váš vůz, můžete si přečíst naše další články o tom, jak naviják vybrat, jaké má funkce, jak ho udržovat, anebo se můžete obrátit na odborníky. Přejeme Vám šťastný výběr.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *