Vybíráme autonavijáky II.

V předchozím článku „Vybíráme autonaviják I.“ jsme Vás seznámili s tím, jaké jsou základní parametry, které bychom měli sledovat při výběru lanového navijáku. V tomto pokračování Vám přinášíme krátký přehled zahrnující autonavijáky různých značek. Pojďte se s námi tedy podívat, co vše si můžete pořídit.

Elektrické autonavijáky ComeUp

Pod značkou ComeUp se vyrábí jak elektrické lanové navijáky, tak hydraulické lanové navijáky. Výrobce ComeUp nabízí široký výběr těchto zařízení. Tato značka má např. řadu „Ulity Duty Winch“ elektrických lanových navijáků. Jsou to malé „hobby“ navijáky. Jejich předností jsou právě malé rozměry a nízká hmotnost, přesto mají dostatečný výkon. Jejich tažná síla se pohybuje mezi 1000 – 2000 kg. Tyto autonavijáky ComeUp mají univerzální použití. Jsou flexibilní pro nakládání přívěsů, ulovené zvěře, zahradní techniky nebo lodí. Do této série patří elektrické lanové autonavijáky ComeUp DV 2500i, DV 3500i, DV 4500i. Dále do této kategorie můžeme zařadit např. elektrické lanové autonavijáky ComeUp DV-9 a DV-12 a DV-9i. Ty mají velmi výkonný motor, třístupňovou planetovou převodovku, díky které to jsou spolehlivá a odolná zařízení a v neposlední řadě např. LED indikátor v případě přehřátí motoru.

Elektrické autonavijáky Superwinch

Mezi velice kvalitní zařízení patří elektrické autonavijáky značky Superwinch. Například model S 2500. Je to tradiční zařízení s pokrokovým designem. Často se používá na malých přepravnících při nakládání závodních a rekreačních vozidel. Tento autonaviják můžete využít také k nakládání lodí nebo zahradní techniky na přívěs. Navíc není jeho cena vysoká.

Zjistit více

Elektrické autonavijáky Ramsey Winch

Společnost Ramsey Winch vyrábí kvalitní, léty prověřené a profesionální navijáky. Například elektrický autonaviják Ramsey Badger 2500 je jedním z nejmenších navijáků na trhu. Má tažnou sílu 1 133 kg a nabízí vše, co požadují a potřebují nadšenci do offroad zábavy. Dále tato značka nabízí elektrické lanové autonavijáky řady Patriot Profile. Jsou to zase velmi vhodná zařízení na vozidla k offroad využití. Tato zařízení jsou robustní a silná a používají třístupňovou převodovku. Elektrický lanový autonaviják Patriot Profile 6000 má maximální zatížení 2 720 kg, Patriot Profile 8000 zase 3 620 kg. Navíc zmíněné modely navijáků nestojí více než 20 000 Kč.

Jestliže potřebujete poradit s výběrem správného zařízení na Vaše vozidlo, nebojte se obrátit na odborníky. Detailnější popisy a parametry k jednotlivým navijákům naleznete v e-shopu na seal-navijaky.cz. Přejeme Vám dobrý výběr a spokojené využívání Vašeho navijáku.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *