ComeUp navijak – velký přehled II.

V tomto článku Vám přinášíme pokračování přehledu elektrických a hydraulickcýh navijáků a dalšího příslušenství značky ComeUp winch. Pojďte si s námi vybrat ComeUp navijak.

Zjistit více

ComeUp navijak na čtyřkolky

Pro čtyřkolky se hodí např. ComeUp navijak z řady Cub. Všechny jsou speciálně vyrobeny pro čtyřkolky, tak aby byly funkční i v těch nejnáročnějších podmínkách. Tato zařízení mají nízkou hmotnost, ale vysoký výkon, proto jsou pro čtyřkolku jako stvořené. Díky technickému provedení nabízí tyto navijáky značky ComeUp winch jednoduchou manipulaci i údržbu. Masivní konstrukce zaručuje dlouhou životnost zařízení.

Průmyslový ComeUp navijak

Z hydraulických lanových navijáků značky ComeUp winch jsou na průmyslové využití vhodné např. navijáky z řady Bison. ComeUp navijak Bison-30 je nejsilnější hydraulický naviják značky ComeUp a má kvalitní a konstantní výkon hydromotoru, převodovku v olejové lázni, zabudovanou pneumatickou spojku atd. Navíc je k němu připojeno příslušenství v podobě lanového okna, přítlaku lana a dvoucestného přepouštěcího ventilu. Je to opravdu výkonný stroj, nachází uplatnění u vysoce náročných přívěsů a plošin či v hospodářských odvětvích pro účely vyprošťování.

ComeUp navijak do dílny

V první řadě si můžeme vybrat mezi elektrickými lanovými navijáky značky ComeUp winch 230V nebo 400V. V kategorii 230V navijáků je k dispozici např. řada ComeUp winch CWS, ta obsahuje zařízení, která umožňují snadnou instalaci a napájení z domácího zdroje. Navíc tyto navijáky mají horní a dolní koncový spínač, který automaticky zastaví zdvih, dotkne-li se lano mezního ramene a sensor lana zastaví motor, když je lano navinuto. Ocelové lano je k těmto navijákům dodáváno se zátěžovým hákem spolu s bezpečnostní pojistkou. V kategorii 400V navijáků je např. řada ComeUp winch CWG, která zahrnuje zařízení se sílou zdvihu od 1960 kg až po 7600 kg. Jsou to velice kvalitní elektrické navijáky s dobrým držením lana na bubnu, elektromagnetickou pružinovou brzdou, planetovou převodovkou, tichým chodem, dodávkou včetně lana a mnohým dalším.

Příslušenství ComeUp winch

Značka ComeUp winch nabízí i mnohé příslušenství, např. lanovou kladku ComeUp, která umožňuje až zdvojnásobení tažné síly navijáku. Ve své nabídce má ComeUp winch také lanovou průvlačnici určenou k syntetickému lanu. Díky ní je lano lépe naváděno na buben a lze s ní snížit hmotnost břemene až o 5 kg. Z elektrického příslušenství ComeUp nabízí např. ruční odpojovač baterie, který slouží k odpojení baterie od vozidla, nebo spínač emergency stop, díky němuž můžete okamžitě zastavit provoz navijáku. V nabídce této značky je také rádiové ovládání na ComeUp navijak. Jako příslušenství k navijáku se velmi hodí a je výhodná montážní taška ComeUp winch. Obsahuje lanovou kladku, spojovací řetěz s háky, textilní úvazky, třmeny, ochranný návlek na lano a kožené rukavice.

Chcete-li se podívat na další výrobky značky ComeUp winch, můžete si je prohlédnout v e-shopu na stránkách seal-navijaky.cz. Hodně štěstí ve Vašem výběru.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *