ComeUp navijak – velký přehled

V tomto článku Vám přinášíme velký přehled navijáků, zdvihacího zařízení a příslušenství, které nabízí značka ComeUp winch. Společnost ComeUp je velmi významným výrobcem navijáků. Výrobky značky ComeUp winch jsou kvalitní, spolehlivé a výkonné. Pojďte se společně s námi podívat, jaký ComeUp navijak si od ní můžeme pořídit.

Zjistit více

Zaměření značky ComeUp winch

Společnost ComeUp winch se ve svých začátcích zaměřovala převážně na elektrické lanové navijáky. Působí však na trhu už velmi dlouho a za tu dobu svůj sortiment podstatně rozšířila. Pod značkou ComeUp winch se dnes vyrábí jak elektrické lanové navijáky, tak hydraulické lanové navijáky. Podle vozidla, na které jsou jednotlivé navijáky určeny či podle účelu, můžeme tato zařízení od společnosti ComeUp winch rozdělit do několika skupin, a to na autonavijáky, navijáky na nákladní vozy, navijáky na čtyřkolky, profesionální navijáky a také elektrické navijáky sloužící k zvedání břemene. Některé z nich si představíme blíž.

ComeUp navijak na auto

Výrobce navijáků ComeUp nabízí široký výběr těchto zařízení. Tato značka má např. řadu „Ulity Duty Winch“ elektrických lanových navijáků. Jsou to malé „hobby“ navijáky. Jejich předností jsou právě malé rozměry a nízká hmotnost, přesto mají dostatečný výkon. Jejich tažná síla se pohybuje mezi 1000 – 2000 kg. Jejich elektromotor má vysoký točivý moment, díky tomu má vyšší tažnou sílu i při nízkém proudovém odběru. V této řadě je každý ComeUp navijak vybaven jištěním pro odpojení napájení v případě rychlého navinutí lana. Navíc má mechanickou i dynamickou brzdu, takže je to pevné a spolehlivé zařízení. Tyto elektrické lanové navijáky ComeUp mají univerzální použití. Jsou flexibilní pro nakládání přívěsů, ulovené zvěře, zahradní techniky nebo lodí. Do této série patří elektrický lanový ComeUp navijak DV 2500i, také DV 3500i a DV 4500i. Dále do kategorie autonavijáků můžeme zařadit např. elektrický lanový ComeUp navijak DV-9 nebo DV-12 a DV-9i. Všechny mají velmi výkonný motor, třístupňovou planetovou převodovku, díky které jsou to spolehlivá a odolná zařízení a v neposlední řadě např. LED indikátor v případě přehřátí motoru.

ComeUp navijak na nákladní vozy

Z elektrických navijáků ComeUp může být použit na nákladní vozy např. elektrický lanový ComeUp navijak Wolf-12.0, který je takřka nezničitelný. Je to velice robustní a silné zařízení. Má dvoustupňovou šnekovou převodovku, která má delší životnost než převodovka planetová a navíc má odolnou konstrukci. Je to naviják, který se často používá u zásahových hasičských vozidel. Dále se na nákladní vozidla hodí např. elektrický lanový ComeUp navijak Seal Gen2 12.5, jehož tažná síla je 5670 kg. Má navíc rychlý motor s tepelným spínačem, robustní těleso z hliníkového odlitku, vodotěsné dálkové ovládání a mnoho dalšího. Značka ComeUp winch má opravdu velký výběr elektrických navijáků, které jsou kvalitně vyrobené, silné a spolehlivé. Používají je jak řidiči nákladních aut, tak hasiči či pracovníci odtahových služeb.

Další výrobky značky ComeUp winch Vám představíme v druhém přehledovém článku. Jestliže si chcete pořídit ComeUp navijak, můžete si také přečíst, podle čeho byste měli toto zařízení vybírat. Dobrou volbou je obrátit se na odborníky, kteří ví přesně, pro jaké vozidlo se konkrétní naviják hodí. Přejeme Vám úspěšný výběr.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *