Nejvýkonnější naviják ComeUp

V dnešním článku si porovnáme 3 elektrické 12V navijáky ComeUp použitelné pro osobní auta s ohledem na pořizovací cenu, výkon a možnost využití. Každý z nás by samozřejmě chtěl vysokou kvalitu za co nejnižší cenu. Srovnáme si nejlevnější, zlatou střední cestu a nejdražší naviják ComeUp.

Nejlevnější varianta

Elektrický lanový naviják ComeUp DV 2500i se bude hodit spíše pro hobby použití. Má poměrně malou tažnou sílu, takže je vhodný na nakládání přívěsů, lodí a přitáhnutí předmětů s malou hmotností. Výhodou je nízká cena, hmotnost a snadná instalace. Motor díky vysokému točivému momentu a permanentnímu magnetu umožňuje vysokou tažnou sílu při nízkém ampérovém odběru. Jištění pro odpojení napájení, při rychlém navinutí lana, se může v mnoha případech rovněž hodit. V kostce řečeno se jedná o bezpečný a spolehlivý naviják a je vhodný spíše pro někoho méně náročného.

Zjistit více

Zlatá střední cesta

Potřebujete odtáhnout auto? Chcete naviják s vysokým točivým momentem, výkonným motorem a vyšší rychlostí navíjení lana? Ano? V tom případě je elektrický lanový naviják ComeUp DV-9 přesně to, co hledáte! Jeho největší předností je patentovaná automatická struktura brzdy CBS. Je také odolný proti vodě, což se může hodit při projíždění brodem. Pětimetrové kabelové ovládání a ergonomické zapínání spojky T-rukojetí Vám rozhodně usnadní jeho používání. Spolehlivost a odolnost navijáku ComeUp i v drsných podmínkách zajistí tří stupňová planetová převodovka i LED indikátor přehřátí motoru. Navíc patří mezi nejprodávanější elektrické navijáky ve své třídě, což zaručuje dostupnost náhradních dílů v budoucnu. Tento cenově přijatelný a vysoce odolný naviják se Vám rozhodně bude hodit, pokud například rádi jezdíte v terénu a občas zapadnete, už se Vám nestane, že byste museli čekat, až Vás vyprostí někdo jiný. S elektrickým navijákem ComeUp se z toho dostanete sami.

Vysoká kvalita za vysokou cenu

Pokud toužíte po tom nejlepším, téměř nezničitelném navijáku, s obrovskou tažnou silou, je Vaše hledání konečně u konce! Tento elektrický lanový naviják ComeUp Wolf-12.0 – velice robustní, kvalitní a silný elektrický naviják ComeUp, je ve srovnání s jinými elektrickými navijáky vybaven dvoustupňovou šnekovou převodovkou.Tato převodovka má oproti jiným několikanásobnou životnost a odolnější konstrukci. Díky tomu je tento naviják výborný k udržení těžkého břemene, stačí zde velmi malá brzdicí síla. Nevýhodou je poněkud nižší rychlost navíjení. Ovládání o délce 5 m je vodotěsné a s LED indikátorem na přehřátí motoru. Díky svým skvělým vlastnostem je elektrický naviják ComeUp doporučován pro použití ve ztížených klimatických podmínkách. Je naprosto ideální pro průmyslové použití a nenahraditelný u zásahových hasičských vozidel. Tahle kvalita určitě stojí za příplatek!

Závěrem

Z tohoto článku jste si určitě udělali alespoň částečný obrázek, který elektrický naviják ComeUp je pro Vás ten pravý. Pokud si ještě nejste jistí, neváhejte a navštivte e-shop, kde Vám rádi poradí a poskytnou další informace. Pokud jste v tomto úplní nováčci, můžete se podívat i na videa z praxe a hned budete moudřejší. Děkuji za pozornost při čtení tohoto článku a přeji štěstí při nákupu elektrického navijáku ComeUp.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *