Cenově dostupné navijáky ComeUp

Dnes jsme si pro vás připravili krátké porovnání tří cenově dostupných navijáků značky ComeUp. Vybrané typy jsou vhodné jako “hobby” navijáky na auto, ale i pro kompletaci mechanických elektrických zařízení.

Malý, ale šikovný naviják ComeUp DV 2500i

Předností tohoto navijáku jsou hlavně malá velikost i nízká hmotnost a zároveň tažná síla 1143 kg. Je snadný na instalaci a má univerzální využití. Jeho velkou výhodou je vysoký točivý moment a permanentní magnet. Samozřejmostí je i mechanická a dynamická brzda, navíc pak ochranný plastový kryt.

Zjistit více

Sportovně laděný naviják ComeUp Cub 2

Tento naviják s tažnou silou 907 kg je vhodný hlavně pro čtyřkolky. Výhodou je zejména jednoduchá manipulace i údržba. Stoprocentní brzdění zde zajišťuje zátěžová brzda spolu s vodotěsným permanentním magnetickým motorem. Naviják je možno dovybavit i radiovým ovládáním. Konstrukce tohoto navijáku zajišťuje dlouhou životnost.

Silný naviják ComeUp DV 3500i

Tento naviják můžeme taktéž zařadit mezi “hobby” navijáky. Jeho tažná síla dosahuje až 1588 kg. Snadno se instaluje a je vybaven jištěním pro odpojení napájení. Mechanická a dynamická brzda zajišťují pevnost a spolehlivost. Série těchto navijáků je navíc vybavena plastovým krytem lana na lanovém bubnu.

Jak tedy zvolit správně?

Nejdůležitějším aspektem je rozhodně využití, k jehož účelu naviják hledáme. Podle toho se rozhodujeme pro tažnou sílu, ale i pro flexibilitu. Navijáky značky ComeUp mají široký sortiment, tudíž je určitě vhodné poradit se s prodejcem e-shopu o tom, který z nabízených navijáků bude pro vás ten nejvhodnější.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.