Elektrický lanový naviják 12V – skrytá montáž

Myslíte si, že elektrický lanový naviják 12V je přístroj, který by na vašem automobilu neměl chybět, ale zároveň se bojíte nevzhledného vzezření vozidla, které by mohlo nápadné zařízení svou náhlou přítomností způsobit? Potom vám navrhujeme ideální řešení, které nabízí skrytá montáž. Naviják bude plnit svou funkci úplně stejně, jako kdyby zabudovaný nebyl, a navíc se nemusíte bát, že by naviják zkazil estetický dojem z vašeho automobilu.

Jak probíhá montáž navijáku

Pořídili jste si elektrický lanový naviják 12V nebo nad jeho koupí zatím uvažujete, ale zároveň nepatříte mezi nadšené automechaniky? Přenechejte montáž tohoto zařízení odborníkům! Rozhodně tím neuděláte chybu. Nabízíme vám možnost montáže elektrického navijáku přímo na vaše vozidlo. Jak tento proces probíhá? V první řadě je důležité nepodcenit výběr samotného navijáku. Pokud si nevíte rady, je dobré nejprve zkonzultovat všechny možnosti s někým zkušeným. Pro radu se můžete obrátit například na naši infolinku 602 520 086, případně nám můžete zaslat e-mail na adresu seal@seal-navijaky.cz. Naši technici vám rádi poskytnou cenné informace a navrhnou vám vhodná řešení. Jakmile elektrický lanový naviják 12V bude připraven k montáži, je třeba přistavit váš automobil do areálu naší společnosti v Olomouci. Veškeré montáže provádíme výhradě v naší dílně, která sídlí právě zde. Co se týče délky montáže, pak je nutné počítat s tím, že bez automobilu se budete muset obejít v rozmezí od 3 do 5 dnů. Tato doba je však pouze orientační – vždy záleží na náročnosti montáže. Když je vše připraveno a nainstalováno, provedeme zápis do technického průkazu a vystavíme vám technické osvědčení samostatného technického celku. Poté už nezbývá nic jiného, než předání automobilu vylepšeného zbrusu novým navijákem, ukázat výsledky montáže a doufat, že vám toto zařízení bude sloužit k vaší maximální spokojenosti.

Zjistit více

Skrytá montáž – co zůstává pod povrchem?

Co vše je ukryto a co je na první pohled patrné, jestliže provedeme skrytou montáž? Nemusíte se bát, na první pohled téměř není poznat, že je součástí vašeho automobilu elektrický lanový naviják 12V. Patrné je pouze lanové okno (pokud se jedná o naviják obsahující ocelové lano) a ocelový hák, které jsou v případě montáže na přední část vozidla zakomponované do masky automobilu. Zbytek navijáku zůstává skryt pod povrchem.

Cena montáže

Ceny montáží se liší především podle typu vozidla, navijáku a náročnosti montáže. Přibližná cena za montáž na osobní, terénní a užitkové automobily činí 13 200 korun bez DPH (15 972 korun včetně DPH). U nákladních automobilů počítejte za montáž s částkou pohybující se od 16 500 do 22 000 korun bez DPH.

Příslušenství, které by se vám mohlo hodit pro elektrický lanový naviják 12V

Stojíte-li o maximální komfort a profesionalitu při využívání vašeho elektrického navijáku, možná vás zaujme nějaký „vylepšovák“ v podobě příslušenství. U některých elektrických lanových navijáků není součástí dodávky lano, proto jej zákazníci musí zpětně dokupovat. Na výběr máte primárně ze dvou variant: lano ocelové, které je možno považovat za obvyklejší a méně nákladnější, nebo lano syntetické, které zaručuje snadnou manipulaci a nižší hmotnost. Jako další užitečné zařízení může sloužit lanová kladka, umožňující zvýšit hodnotu tažné síly navijáku až na dvojnásobek. Neméně užitečné příslušenství, které si zde uvedeme, jsou přítlaky lan. Toto zařízení částečně nahrazuje ukladač lana a stará se o lepší uspořádání lana při zpětném namotávání na buben. Obzvlášť při skryté montáži navijáku možná uvítáte také radiové ovládání, díky kterému můžete přístroj pohodlně ovládat i zevnitř automobilu bez přímého propojení kabely. Přesto se však doporučuje, abyste při procesu vyprošťování v rámci bezpečí manipulovali s elektrickým navijákem mimo vozidlo. Pro více informací o montáži nebo této tématice navštivte naše webové stránky seal-navijáky.cz nebo nás kontaktujte na výše zmíněném telefonním čísle či e-mailové adrese.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *