Zdvihací zařízení Auto Crane v praxi

V dnešním článku se budeme věnovat specifickému druhu navíjecích zařízení – přiblížíme si zdvihací zařízení Auto Crane. O původu a historii této značky, o tom, jak je možné zdvihací zařízení využít, dále také o tom, kde všude se dá použít, ale také jaké typy jsou na trhu dostupné a k čemu konkrétně jsou určené, tomu se budeme věnovat v následujících řádcích.

Auto Crane a jejich historie

Název Auto Crane by se dal do češtiny přeložit jako automobilový jeřáb a takto si i zdvihací zařízení můžete představit – jako jeřáb, který je připevněn k autu. Společnost Auto Crane sídlí v Tulse ve státě Oklahoma ve Spojených státech amerických a zdvihací zařízení vyvíjí, navrhuje a samozřejmě také vyrábí. Vše včetně výroby se odehrává na území USA, na což je společnost patřičně hrdá a zakládá si na tom. Firma vznikla v roce 1958, kdy její zakladatelé vymysleli první malý jeřáb, který se doslova vešel do kufru automobilu. Od té doby se společnost zaměřuje na výrobu produktů, které zákazníkům poskytnou smysluplné výhody a přináší stále další a další inovace. Zdvihací zařízení Auto Crane jsou uznávána a používána po celém světě, naleznete je ve všech oblastech průmyslu – např. v odvětví energetiky, těžby, stavebnictví, lesnictví nebo železnic.

Zjistit více

Kde se v praxi zdvihací zařízení uplatní

Asi si není těžké vyvodit, že vynález malého jeřábu, který se dá připevnit k autu, odlehčil fyzickou práci a přinesl úsporu času. V prvé řadě jej ocenili servisní technici, kteří dříve vše zvedali manuálně. V dnešních servisech a servisních vozech patří zdvihací zařízení k základnímu a samozřejmému vybavení. Do všech možných průmyslových odvětví, která jsme si uváděli dříve, přinesl skladný jeřáb odstranění prostojů při práci a snížení nákladů na opravy mimo lokalitu – v případě poruchy stroje nebo jeho těžkého komponentu totiž dokáže technik za pomoci autojeřábu opravit závadu přímo na místě, bez nutnosti komplikovaného převozu do servisu, který je mnohdy stovky kilometrů daleko.

Zdvihací zařízení Auto Crane a jeho tři varianty

Zdvihací zařízení Auto Crane jsou dostupná ve třech variantách. První variantou je ruční mechanický naviják, druhou elektrický naviják s ručním ovládáním a třetí elektrický naviják s kabelovým ovládáním. Ve všech provedeních se vyznačuje snadnou montáží i demontáží, otáčí se kolem svislé osy, přičemž v libovolné poloze umožňuje aretaci, stojan je možno sklopit do vodorovné polohy a výložník se dá nastavit do třech poloh. Zdvihací zařízení s dálkovým ovládáním navíc zaručuje vyšší míru bezpečnosti, protože obsluha může s břemenem manipulovat, aniž by byla v bezprostřední blízkosti.

Kde zařízení Auto Crane pořídit

Zdvihací zařízení Auto Crane komfortně pořídíte na e-shopu seal-navijaky.cz, před samotnou koupí ale určitě doporučujeme, abyste si se správným výběrem nechali poradit. Nebojte se zeptat zkušených odborníků, využít můžete podporu právě zmíněného prodejce. Obrátit se na ně můžete prostřednictvím e-mailu seal@seal-navijaky.cz nebo telefonu 602 520 086. Rádi vám pomohou jak se samotným výběrem zařízení, tak s vysvětlením veškerých parametrů.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *