Super Winch a ComeUp, tradicí ověřené značky

V dnešním článku se podíváme “pod pokličku” dvěma značkám, které se řadí mezi průkopníky v oblasti konstrukce navijáků a jejich inovací. Jak jsme již mnohokrát zmínili, dbát na nákup navijáku od ověřené značky, je základním předpokladem pro vaši budoucí spokojenost se zařízením. Značky Super Winch a ComeUp, o kterých bude dále řeč, působí na trhu dlouho, udávají směr a jsou zárukou kvality – především díky tomu, že se na Super Winch a ComeUp mohou zákazníci spolehnout, dokázaly tyto společnosti neustále rozšiřovat své výrobní kapacity a psát historii vývoje navíjecích zařízení. Zákazník s nákupem navijáku značky Super Winch nebo ComeUp nabývá jistotu kvalitního servisu a dostupnosti náhradních dílů, jsou-li potřeba, a to je něco, čeho se u levných napodobenin nedočkáte.

O značce SuperWinch

Jak již bylo uvedeno, obě společnosti – Super Winch i ComeUp – psaly historii navijáků. První z uvedených, Super Winch, má za sebou 45 let zkušeností v oblasti strojírenství, projektování, stavby a testování navijáků pro všemožné účely – rekreační, průmyslové, užitkové, ale také například pro účely vojenské. Firma SuperWinch vlastní výrobní závody po celém světe a produkuje širokou škálu navijáků Super Winch – od elektrických po hydraulické, s převodovkou šnekovou i planetovou, a v neposlední řadě SuperWinch zaujímá dominantní postavení díky svým pokročilým inovacím, vedoucím k jednoduchosti ovládání zařízení. SuperWinch produkuje navijáky s kapacitou 453 až 22 680 kg a lze je nalézt v různých průmyslových odvětvích a aplikacích po celém světě. Všechna zařízení značky Super Winch sdílejí design, kvalitu, hodnotu a pevnou konstrukci s důrazem na bezpečný, jednoduchý a spolehlivý provoz. První naviják Super Winch byl postaven v Connecticutu ve Spojených státech amerických a původně začal SuperWinch jako projekt společnosti Ford Motor Company, s cílem poskytovat nejlepší navijáky a nejlepší služby. Brzy poté SuperWinch navrhl a vyrobil kompletní řadu navijáků pro trh rekreačních lodí. A protože bylo zřejmé, že navijáky Super Winch mohou vylepšit mnoho věcí, začala firma SuperWinch s četnými inovacemi – naviják Super Winch byl například použit do satelitních polohovacích systémů. Odkoupením dalších menších společností se SuperWinch dostal i na britský trh, rozšířil své pole působnosti na elektrické navijáky a dále se SuperWinch stal také odborníkem v převodovkách Toyota a Land Rover. Díky propagaci a neustálému výzkumu v oblasti použití syntetických lan na navijácích nabídl SuperWinch, jako první, kompletní lano, které přes svoji lehkou hmotnost odolávalo i v náročných zatěžkávacích zkouškách. V současné době funguje výroba kvalitních zařízení Super Winch na čtyřech světových kontinentech, sídlo společnosti SuperWinch je v současné chvíli v Oregonu ve Spojených státech amerických.

Zjistit více

O značce ComeUp

Druhá uvedená společnost vyrábějící navijáky, ComeUp, byla založena v roce 1975 pod původním názvem Chuan Phang, na trhu působí tedy srovnatelně dlouho jako první zmíněná značka Super Winch. Nutno podotknout, že v 70. letech byl trh s navijáky ještě “v plenkách,” a proto můžeme obě společnosti, SuperWinch i ComeUp, považovat za skutečné průkopníky v konstrukci a výrobě navíjecích zařízení. Společnost působí pod názvem ComeUp, pod kterým ji známe dnes až od roku 2004, což souvisí, jak jistě tušíte, s expanzí na celosvětový trh. Výrobky společnosti se začaly distribuovat do celého světa a byla také založena první továrna v Číně. Rok 2004 byl pro firmu ComeUp skutečným milníkem, protože kromě toho, že získala mezinárodní certifikát kvality DNV ISO9001, zahájila také kompletní výrobu automobilového navijáku, včetně navijáku s vlastním samonavíjením, dále také užitkového navijáku a přívěsného navijáku s lineárním zatížením 680 až 6 804 kg. V průběhu téměř třiceti “předglobalizačních” let společnost nikterak nezahálela, ba naopak tvrdě pracovala na tom, aby obstála v konkurenčním prostředí (mimo jiné i značky SuperWinch), a aby byly její výrobky tak kvalitní a spolehlivé, že bude pro zákazníka při výběru navijáku značka ComeUp vždy první a jasnou volbou. Dnes jsou navijáky této firmy ověnčeny mnoha certifikáty kvality z různých zemí a vyhledávány odborníky ze všech strategických oblastí výroby a průmyslu jako spolehlivé, osvědčené a důvěryhodné. Navijáky ComeUp jsou v současnosti distribuovány ve více než 60-ti zemích na pěti kontinentech a nabízí zákazníkům na celém světě nejspolehlivější, vysoce výkonné služby, což je také důvodem, proč je ComeUp jednou z nejuznávanějších světových značek „konečného řešení navijáku”.

Kde pořídit Super Winch, ComeUp a další

Na závěr nesmíme opomenout jedno doporučení – nejlepším řešením při pořizování navijáku Super Winch, ComeUp nebo jiné značky je, když se před samotnou koupí poradíte s odborníky na tato zařízení. Pomohou vám se správným výběrem, doporučí, jaký naviják je vhodný právě pro vás a vaše využití, spolehlivě vám vysvětlí veškeré parametry a tím vám i ušetří čas, ve kterém byste si dohledávali potřebné informace sami. Navijáky SuperWinch, ComeUp a další jsou komfortně dostupné na e-shopu seal-navijaky.cz. S důvěrou se můžete obrátit na podporu tohoto prodejce, a to na e-mailu seal@seal-navijaky.cz nebo telefonu 602 520 086.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *