Navijaky ComeUp – přehled nejpoužívanějších

Chcete se dozvědět více o elektrických lanových navijácích nebo máte v plánu si jeden pořídit? Připravili jsme pro vás přehled nejvíce používaných navijáků značky ComeUp, který by vám mohl výběr usnadnit. Vzhledem k tomu, že navijaky ComeUp patří mezi velmi oblíbené značky na trhu, třeba si vyberete právě jeden z nich.

Elektrické lanové navijáky ComeUp DV-9

Jeden z nejvíce prodávaných modelů společnosti ComeUp je typ DV-9. Tyto navijáky ComeUp jsou velmi oblíbené u odtahových služeb, neboť jsou uzpůsobeny i do těch nejnáročnějších podmínek. Jsou dostupné ve dvou variantách, a to buď 12V (vhodné pro SUV nebo terénní automobily) nebo 24V (pro nákladní či hasičská vozidla). Navijáky ComeUp DV-9 disponují tažnou silou 4082 kg a jejich hmotnost se pohybuje kolem 30 kg. Majitelé tohoto zařízení také zcela jistě ocení kabelové ovládání s LED indikátorem, který v případě přehřátí motoru začne svítit. Navijáky ComeUp DV-9 je možné pořídit již za 19.500 korun.

Zjistit více

Elektrické lanové navijaky ComeUp DV 4500i a DV 2500i

Mezi oblíbené navijáky ComeUp patří také model DV 2500i ze série „Utility Duty Winch“. Tento malý „hobby“ naviják je vhodný především pro manipulaci se zahradní technikou nebo k nakládání přívěsů. Jeho pomoc docení také myslivci při nakládání ulovené zvěře. Přes svou nízkou hmotnost a malé rozměry disponuje tažnou silou 1134 kg. Dále je vybaven třístupňovou planetovou převodovkou, pozinkovaným patnácti-metrovým lanem a kabelovým ovládáním spojky. Jeho cena se pohybuje okolo 7.600 korun. Dalším ComeUp navijákem, z výše zmíněné série „Utility Duty Winch“, je vylepšený model DV 4500i. Na rozdíl od svého předchůdce, je tento naviják schopen vyvinout tažnou sílu až 2041 kg, díky které je možné ho využít v mnoha odvětvích. Navijaky ComeUp tohoto typu na trhu pořídíte od 10.000 korun.

Elektrický lanový naviják ComeUp DV-6s

Další navijáky, na které se v dnešním přehledu zaměříme, jsou elektrické lanové navijáky ComeUp model DV-6s. Tyto 12V navijáky, se svou maximální tažnou silou 2722 kg, jsou vhodné například k vyproštění osobních automobilů a malých off-roadových vozidel z náročného terénu. Tyto navijaky ComeUp jsou vybaveny poměrně dlouhým (24,4 m) syntetickým lanem. Navijaky ComeUp tohoto typu mají jako součást výbavy také rukojeť pro lepší přenášení a lanovou průvlačnici, která usnadňuje správné navíjení lana na buben. Orientační hmotnost samotného navijáku se pohybuje kolem 30 kg a zakoupíte jej za 21.700 korun.

Elektrické lanové navijáky ComeUp CWG-10077

Poslední elektrický lanový naviják, na který se podíváme, se od předchozích typů zcela liší. Nejedná se totiž o model, který je možné využít pro vyprošťování u osobních či nákladních automobilů. Tento naviják je však věrným pomocníkem do každé dílny nebo garáže. Na rozdíl od 12V navijáků, musí být napájen z domácího zdroje 230 V. Jeho tažná síla činí 2250 kg. Mimo to je možné využít jej i při zvedání břemen do 457 kg. Manipulovat s ním můžete pomocí šesti-metrového kabelového ovládání a jeho pořizovací cena činí přibližně 26.600 Kč. Doufáme, že vám dnešní článek ulehčil rozhodování a rozšířil vaše obzory mezi navijaky ComeUp. Při výběru vhodného navijáku na míru však neváhejte a nebojte se poradit s odborníky.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.