ComeUp Winch – co by vás mohlo zajímat o značce špičkových navijáků

O jednotlivých typech navijáků už jsme toho spoustu napsali, ale zatím jsme se nevěnovali tomu, proč právě značku ComeUp Winch často uvádíme jako ověřenou a spolehlivou. V dnešním článku tedy přinášíme důkaz místo slibů a seznámíme vás s historií této firmy a pár fakty o ní, abyste získali jistotu, že pořízením navijáku této značky neprohloupíte a vždy se budete moci spolehnout na perfektní servis a záruku náhradních dílů, budou-li třeba.

Vznik ComeUp Winch

Společnost vyrábějící navijáky ComeUp Winch byla založena v roce 1975 a původně nesla název Chuan Phang. V 70. letech byl trh s navijáky ještě v plenkách, a proto můžeme tuto společnost považovat za skutečného průkopníka v konstrukci a výrobě navíjecích zařízení. Společnost, která původně sídlila ve městě Taipei na Tchaj-Wanu, se proto velmi rychle stala přední značkou na trhu.

Zjistit více

K přejmenování na ComeUp Winch došlo až v roce 2004, což souvisí, jak jistě tušíte, s expanzí společnosti na celosvětový trh. Výrobky společnosti se začaly distribuovat do celého světa a byla také založena první továrna v Číně. Rok 2004 byl skutečným milníkem v historii společnosti, protože kromě toho, že firma získala mezinárodní certifikát kvality DNV ISO9001, zahájila také kompletní výrobu automobilového navijáku včetně navijáku s vlastním samonavíjením, užitkového navijáku a přívěsného navijáku s lineárním zatížením 680 až 6804 kg.

Inovace a celosvětový rozmach značky ComeUp Winch

V průběhu téměř třiceti let, než došlo k rozmachu na celosvětový trh, společnost rozhodně nezahálela a tvrdě pracovala na tom, aby obstála v konkurenčním prostředí a aby byly její výrobky tak kvalitní a spolehlivé, že bude pro zákazníka při výběru navijáku značky ComeUp Winch, vždy první a jasnou volbou. Docházelo k mnoha inovacím ve výrobcích, bylo uzavřeno několik důležitých smluv s významnými obchodními partnery a navijáky získaly četná osvědčení kvality.

V roce 2012 založila společnost ComeUp Winch svou pobočku v USA, aby dále rozvíjela americký trh. Dnes jsou navijáky této firmy ověnčeny mnoha certifikáty kvality z různých zemí a vyhledávány odborníky ze všech strategických oblastí výroby a průmyslu jako spolehlivé, osvědčené a důvěryhodné. Navijáky ComeUp Winch jsou v současnosti distribuovány ve více než 60-ti zemích na 5-ti kontinentech a nabízí zákazníkům na celém světě nejspolehlivější, vysoce výkonné služby, a proto je značka ComeUp jedním z nejuznávanějších světových názvů „konečného řešení navijáku”. V České republice pořídíte tato zařízení na e-shopu www.seal-navijaky.cz, web www.comeup.cz není oficiálním distributorem. Před samotnou koupí navijáku je rozhodně namístě nechat si poradit od zkušených odborníků, využít můžete podporu výše zmíněného prodejce, a to buď prostřednictvím e-mailu seal@seal-navijaky.cz nebo telefonu 602 520 086. Rádi vám pomohou s vysvětlením veškerých parametrů i se samotným výběrem zařízení.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *